Mazerman Gömlekleri

Mazerman gömlekleri son teknolojik makineler ve profesyonel personel kadrosuyla üretilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Gömleklerimiz dikiş üstünlüğü ve üst düzey beden kalıplarıyla sizlere ulaşmaktadır. 2019 yılında da kendine özgü modelleri ve tasarımlarıya sizleri şık giydirmeye devam edecektir.

Devamı


Mazerman Gömlekleri

Üretimini 23 yıldır aralıksız sürdürdüğümüz gömleklerimiz,mevcut modellerimiz haricinde siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da üretilmektedir. Dilediğiniz modeli dilediğiniz kumaştan seçebilir varsa örnek numune ile bizlere ulaştırabilir ardından kaliteli gömleklere sahip olabilirsiniz.


Devamı
Mazerman Gömlekleri

Ürettiğimiz gömlekler kalitesi ve göz alıcılığıyla sektöre damgasını vurmaya devam ediyor. Sadece erkek gömlek üretmekle kalmayıp bayan ve çocuk gömlek üretimini de devam ettirmekteyiz. 2019 yılında bayan gömlek ve çocuk gömlek üretimine de yön vermeyi hedefleyen firmamız kendi özgün modelleri ve kalıplarıyla siz müşterilerimizi şaşırtmaya devam edecektir.

Devamı
Mazerman Gömlekleri

Geçmişte modaya damgasını vurana salaş kesim ve büyük yakalı gömlekler tekrar günümüze dönmeye başlıyor. Günümüz modası olan ufak boyutlu yakalarla eski trend olan salaş kesim gömlekler bir bütün haline geliyor. Yeni gömlek trendlerine göz atıp ticari hayatınızı güçlendirmek ister misiniz? Salaş kesim ve İtalyan yaka gömlekler bu sezona damgasını vuracak. Siz de modaya yön vermek ister misiniz?

Devamı


Mazerman Gömlekleri

Geçmişten günümüze giyim denilince akıllara her zaman kadınlar gelmektedir. Gün geçtikçe bu algı kırılıyor ve erkekler de giyim sektöründe ön plana çıkmaya başlamıştır. Erkek giyim mağazaları geçmişe nazaran daha yaygındır. Bunun sebepleri ise erkekler de kadınlara göre giyim konusunda artık daha çok revaçtadır. Geçmişte erkek giyim üzerine belli başlı markalar mevcuttu fakat şimdi; bayilikler sayesinde her birey dilediği zaman dilediği ürüne ulaşabilmektedir. Böyle olunca da bireylerde alışveriş hissiyatı uyandırıyor ve ürünler talep görüyor.


Devamı